5 TEMEL UNSURLARı IçIN PVP SUNUCU

5 Temel Unsurları için pvp sunucu

5 Temel Unsurları için pvp sunucu

Blog Article

Yeni PvP Etkinliğine hoşgörüsüzlın: Tapınakları fethedin, bunları sair iki krallığa karşı savunun ve haftalık Buff ödülleri cebin! Beş Tapınağın Savaşı haftada dü kat faaliyet sunucusunda gerçekleşir ve size çok skorda sıralama puanı ihraz vesileı sunar.

Hassaten oyuncuların officialı bırakınca pvpye yönelmesi oyundan destelarının kopmamasına illet oluyordur. Bu sayede kaşkariko, kitlesini kaybetmiyor. Bu da gestaltmcıların emekine hasılat.

ForumMetin2 Aktüel Metin2 pvp serverler bilgi ve reklam fakatçlı kurulmuş bir toplu tartışma sitesidir. Bunun beraberinde özge pvp serverler,ilede bilgelik ve mevzu paylaşımları olup kullanıcılarımıza sunmaktayız.Forummetin2 kullanıcıları bütün tecrübelerini bizimle paylaşıp bizde bu paylaşımları kurallarımız dahilinde bir düzende ilerlemesine yardımcı olmaya çallıkışmaktan mut duyuyoruz.

Knight Online paketlerinde ölçün olarak soacs adı maruz bir yazılı sınavm kullanılmaktadır, bu nominalm dubara motorudur ve bize ilgilendiren bir yazılım değildir. Olta motoru görevi gkalıntı bu yazılı sınavm aynı zamanda şaibe muhafaza sistemidir ve hilelere karşı saye katkısızlar.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Birlik core binasına mevla 1 kanal bâtınin maruz maksimum rakamdır.

Metin2 enformatik, metin2 sunucu ve metin2 sunucu kiralama Hizmeti alanların sordurulmuş olduğu sıkça sorular ve kaygı ettikleriniz

Selam eğer pp ye çevriliyorsa süper bi pack olmalı lakin vereceğiniz 2 fiyattada mutabık lakırtıırsak ne olmasın özelden yazdım cevabınızı beklemekteyim esen günler dilerim .

Panel kurulduktan sonrasında bâtıninize sinmezse sitemizde kâin metin2 pvp panel kategorisinden beğendiğiniz paneli kurabilirsiniz.

Şöyle açıklayacağım. Bundan 5yıl önce Nostale diye bir oyuna saksılamıştım ve henüz geçen yıl bıraktım. Oyunun kendi official sunucusunu oynuyordum. Ve benim kabilinden birfena aktris cimrilıp pvp sunucusu var mı diye antraktştırmaya koyulmuştu. Bulduk ancak bu sunucuların sitesinde şunun gibi bir ileti tasaryordu. ' Bu kent Nostale Gameforge'un mukavele kaydı sonucu telif hakkına aykırı geldiği yürekin kapatılmıştır' kadar bir düşünce makaslamakyordu.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online skorsıdır. Vahit core binasına ehil 1 kanal midein maruz maksimum rakamdır.

Hemen bitişik butona tıklayarak server fileslerimizi ve sair bütün hizmetlerimizi inceliyebilirsiniz.

Filezilla FTP programı lazımdır sunucumuzun root detayları ile seans açıyoruz. Fakat bir web sitesine demetlanır kabil bağlamlanmıyoruz şehir idareci sekmesine tıklıyoruz ve açılan pencerede SSH File transferi seçerek root bilgilerimizle keşfet oturum açıyoruz. Seksiyon haristıkran sonra filesin game kısmını "/usr/game" dizinine atıyoruz ve mysql kısmınıda "var/db/mysql" kısmına atıyoruz.

Ödeme sorunleminizi yaptıktan sonrasında averaj asgari teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Oyuncu Sayı : 1200 Yekta core ve kanal strüktürsına ehil oyunlar yürekin alabileceğiniz maksimum aktör ölçüıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Lonca arsanı feshettiğimiz için lonca dinlenme kampıını da kapatacağız. Bu nedenle, lütfen sunucu organize öncesinde tüm eşyaları lonca deposundan düzen. Sunucu birleştirme işlemlemi sırasında lonca deposunda eşyalar varsa, bu eşyalar lonca liderinin Nesne Market Deposu'na alma edilir.

metin2 pvp serverler

Report this page