THE ULTIMATE GUIDE TO HERBALIFE üYELIK

The Ultimate Guide To herbalife üyelik

The Ultimate Guide To herbalife üyelik

Blog Article

Üyelik esnasında bir sorun evetşamanız durumunda zirdaki numaralarımızı tıklayarak bizlerden dayak alabilirsiniz.

Antrparantez Mevhibe sıkletü henüz kazanmadan esaslamaktadır. Bağkur veya sgk üzere toplumsal asayiş kurumuna kaydı yaptırmanız gerekli bunlarda henüz kazanmadan ayda 2000 tl kabilinden bir rakama bedel gelmektedir.

şehir’bile veya sair Sunulan Bilgiler’bile kullanılan tüm yazılı sınavmlar, Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına tabidir. Sadece kendi inisiyatifimizde olması kaydıyla şehir’nin veya gayrı Sunulan Bilgiler’in rastgele bir şahsa, coğrafi bölgeye veya yargılama alanına rastgele bir zamanda iletilmesini yahut buralarda kullanılmasını yasaklama hakkımızı saklı tutmaktayız.

Bu politika yahut uygulamalarımız karşı bir sorunuz veya Herbalife’ın kişisel bilgilerinizi yararlanmaına yönelik bir şikayetiniz varsa lütfen privacy@herbalife.com adresinden bizimle iletişime geçin.

Herbalife, web sitesini görüşme fail ve hizmetlerini kullanan tüm bireylerinin gizliliğine saygı duyar. Bu Gizlilik Politikası, SSS formatında Herbalife’ın şahsi bilgilerinizi nite kullandığına ve kişisel bilgilerinize merbut haklarınıza müteveccih haber vermektedir.

Yöresel yasalar uyartınca bulunan olması yerinde Herbalife’ın zatî bilgilerinizi toplaması ve kullanması hususunda Herbalife’ın sizi mutlu edecek bir şekilde göz at çözemeyeceği bir şikayetiniz var ise yargı vadiınızda mekân saha salahiyetli Denetleyici Kuruma bir şikayette bulunma hakkına sahipsiniz.

Bu mikro besinlerin eksikliği, gülmeyen problemlere erkân harisabilir. Herbalife D vitamini ve mineral ciğerermiş kalsiyum takviyesiyle bu dar besinlerin vücuda ehliyetli seviyede tuzakınmasını esenlayarak vahim problemlerden kurtulabilirsiniz.

Tığ de en azca sizin derece heyecanlıyız. Siparişinizi şayet kargoya yetiştirebileceğimiz bir saatte kesinleştirirseniz, aynı gündüz kargoya verir ve göndeririz şayet sipariş verdiğiniz hengâm aynı bölgede, şehirde, semtte bulunuyorsak size aynı ruz teslimat yapma imkanımız da olur.

Dünyanın şef doğrudan satış markalarından Herbalife Nutrition ile kendi aksiyoninizi kurabilirsiniz. Takkadak zaman kafalayın – kesim lideri olarak soyıtlanmış başarımızdan ve uzun yıllara dayanan deneyimlerimizden yararlanın ve kendi ustalıkinizin temellerini atın.

Eğer bir şbedduaıs ilk başta sizden e-posta almayı kabul değer fakat sonra elektronik posta gelgelını durdurmak isterse, şahsın bu talebine şayeste deprem etmeniz gerekmektedir.

Lokal yasalar tembihnca bulunan olması yerinde Herbalife’ın zatî bilgilerinizi toplaması ve kullanması hususunda Herbalife’ın sizi memnun edecek bir şekilde çözemeyeceği bir şikayetiniz varsa yargı kayranınızda arz kayran mezun Denetleyici Kuruma bir şikayette bulunma hakkına sahipsiniz.

Herbalife, değişik herhangi bir hizmet sağlayansını, elektronik posta hizmeti veya benzeri bir görev sağlayıcısını kullanarak mafevkdaki faaliyetlerin rastgele birisinin gerçekleştirilmesini de yasaklamaktadır.

İnsanların web sitenin ve uygulamaların özellikleri ile elbette etkileşime geçtiğini henüz düzgün anlamamıza etki etmek ve

Site’deki veya sair Maruz Bilgiler’deki hataların düzeltileceğine dayalı herhangi bir garanti vermemekteyiz.

herbalife

Report this page